Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Setleştirici kremler

serleştirici kremler

Sertleştirici Kremler

Tamamen bitkisel sertleştirici krem

Sertleştirici kremler çok değişik marka ve yapıda olabiliyor. Ereksiyon kremleri penise sürülen kremlerdir.  Haricen kullanılan bir ürün olduğu için kullanılmasında bir sıkıntı da yoktur. Farklı marka ve modellerde olan kremlerin hangisi daha etkilidir ve ne şekilde kullanılması gerekir konusunda değişkenlikler olabilir.

Ereksiyon kremleri etkisine ve markasına göre yaklaşık bir fındık büyüklüğünde penise sürülür. Penis jelleri ilişkiden 30 dak önce kullanılması gerekir. Penise iyice yedirilerek kullanılır. Sertleşme sorunu olan erkekler bu kremlerle hızlı bir şekilde çözüm bulabilirler.

Bu serleştirici kremler kesinlikle sıcak yerde saklanmamalı. Eşlerden saklandığı için erkelerin çoğu araçlarında torpidoda gizlemekte. Bu tür aşırı sıcak yerlerde bulundurmayın.

Bu tür ürünleri sadece internet ortamında satışını yapıp adresi belli olmayan firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu firmalar sadece kazanç odaklı oldukları için insan sağlığını düşünmeden sağlıksız ürünler satabilir.

Mağazalarımızdan ereksiyon jeli yada kremi olarak bu ürünleri bulabilir satış temsilcimizden de bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemizden vereceğiniz serleştirici kremleri de gözü kapalı alabilirsiniz. Etkili olmayan hiçbir ürünü sitemize koymuyoruz.

Kargo ile sipariş verdiğinizde kesinlikle gizli paket şeklinde gelir. İçerik olarak ve nereden geldiği belli olmaz. Kişiye teslim edilir. Artık bu sorundan kurtulmak sizin elinizde.